Image

Vonios druska (250ml) Spalvota linija

6,99€
Jau nuo seno žinoma, kad jūros vanduo pasižymi gydomosiomis savybėmis, tad mūsų išgryninta jūros druska pripildys Jūsų vonią ne tik jos teikiama nauda, bet ir vasariškų nuotaikų aromatais.

Prekių atsiėmimas mūsų salone. Dėl daugiau info susisiekite.

Išgryninta aukštos kokybės jūros druska yra gausi kūnui naudingų mineralų, kurie praturtins Jūsų įprastas vonios procedūras. Šiltame vandenyje ištirpusi druska normalizuoja hormonų pusiausvyrą, gerina kraujotaką ir imuninės sistemos veiklą. Tokia vonios terapija padės atsikratyti streso, įtampos ar net blogos nuotaikos. Šilto vandens garai, prisodrinti druskos, atvers kvėpavimo takus ir padės jiems išsivalyti. Jei diena buvo kupina nenumatytų rūpesčių ar turėjote intensyvią sporto treniruotę, tai druskinga vonia sumažins kūno raumenų įtampą ir maloniai atpalaiduos savo išskirtiniais vasaros aromatais. Skirtingos spalvų ir kvapų kombinacijos pasižymi vasariškomis vaisių savybėmis. Rožinės spalvos druska šiltame vandenyje pripildys vonios kambarį saldžiais arbūzo aromatais, o oranžinė druska įneš citrusinę greipfrutų gaivą. Jei vis dėlto norėtųsi tiek saldumo, tiek ir gaivos, tai žalios spalvos jūros druska tikrai palepins savo braškių ir rabarbaro draugystės kvapais. Norint patirti visą teikiamą naudą, užteks ištirpdyti 200 gramų parfumuotos druskos šiltame vandenyje. Kol 15-20 minučių mėgausitės prabangių aromatų terapija, Jūsų oda bus išvalyta, o kūnas atpalaiduotas. Pasibaigus procedūrai, odą reikėtų nuprausti švariu vandeniu. Mineralų gausi jūros druska pasirūpins Jūsų sveikatos gerinimu ir odos puoselėjimu, o vasariškos nuotaikos aromatai įkvėps naujai dienai!

Mūsų vonios druska trumpai:

  • Parfumuota vonios druska tinka visų tipų odai
  • Normalizuoja hormonų pusiausvyrą, gerina kraujotaką ir imuninės sistemos veiklą
  • Tonizuoja ir regeneruoja kūno odą
  • Atpalaiduoja raumenis, sumažina įtampą, stresą
  • Įpakavime yra 250 ml vonios druskos
  • Druska tirpinama šiltame vandenyje
  • Malonumų terapija trunka 15-20 minučių
  • EAN kodai, kvapų aprašymai
  • Galiojimo laikas 12 mėnesių nuo atidarymo datos
  • Pagaminta Lietuvoje.

Dėmesio: Laikyti sandariai uždarytą, kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Tik išoriniam naudojimui.  Saugoti nuo šilumą skleidžiančių šaltinių.

Sudėtis: Mineralizuota Marsel druska, parfumas, *Linalool, *Geraniol, *Eugenol.

Adresas

Rygos g. 46-88 (Įėjimas per "Grožio namai 88"saloną)
LT-05272, Vilnius

Telefono nr.

+370 646 99 654

Darbo valandos

Pirmadienis-Penktadienis: 9-21val.
Savaitgaliais: Nedirbame

El. paštas

info@spalotosas.eu