ANTICELIULITINIAI, LIMFODRENAŽINIAI MASAŽAI IR PROCEDŪROS

MEDAUS ANTICELIULITINIS

Masažas atliekamas naudojant specifinius masažo judesius, problemines kūno sritis išmasažuojant sušildytu natūraliu medumi, plekšnojant ir staigiais judesiais atitraukiant jį nuo odos. Tokiu būdu įšildomas ir atskiriamas gilesnis poodinis sluoksnis nuo paviršinio, suaktyvinama kraujotaka, pagerėja odos aprūpinimas deguonimi, mažėja riebalinės sankaupos.

KAINORAŠTIS

30min.  _________________ 35 €

45min.  _________________ 45 €

60min. _________________ 55 €


Kuo naudingas medaus anticeliulitinis masažas?

Natūralus medus skatina toksinų bei šlakų pasišalinimą iš organizmo, stiprina imunitetą. Po intensyvaus masažo su medumi atliekama šiltų-šaltų rankšluosčių terapija, taip sukuriamas kontrasto efektas, kuris stiprina odos imunitetą ir pagerina mikrocirkuliaciją. Masažo pabaigoje naudojamas anticeliulitinis kremas/aliejus, kuris padeda pasiekti dar geresnių  rezultatų. Po medaus masažo oda pasidaro stangri, lygi, elastinga, o apimtys žymiai mažesnės.

VAKUUMINIS ANTICELIULITINIS

Anticeliulitinio masažo užduotis – suskaldyti poodinį riebalinį audinį, pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, pagerinti odos ir raumenų kraujotaką, dėl ko ir pagreitėja medžiagų apykaita. Masažas skatina odos endorfino gamybą, kitaip dar vadinamą laimės hormonu.

KAINORAŠTIS

30min.  _________________ 35 €

45min.  _________________ 45 €

60min. _________________ 55 €


Kuo naudingas vakuuminis anticeliulitinis masažas?

Jis ne tik nuskausmina, veikia raminančiai, bet ir pagreitina riebalų sudeginimą. Tai gi kuo didesnis malonumas besimasažuojant, tuo geresnis lieknėjimo efektas. Vakuuminis masažas pasižymi efektyviu kosmetiniu poveikiu. Odos spalva pagražėja, atjaunėja, dingsta smulkūs išsiplėtę kapiliarai ant odos paviršiaus. Vakuuminis masažas gydo net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą. Po procedūros, dėl suintensyvėjusios kraujotakos, įvairūs kremai ar kaukės žymiai geriau įsisavinami.

RADIO DAŽNIS KŪNUI

Kas yra radiodažnio (RF) procedūra. Tai saugi, neinvazinė, tačiau ypač efektyvi odos patempimo ir jauninimo procedūra. Procedūros metu radiobangų sukuriama šiluma poodiniame sluoksnyje pasiekia 38-55 laipsnius. Toks terminis efektas veikia spiralės formą praradusias kolageno skaidulas, kurios vėl susitraukia, tuo pačiu patempdamos ir odos karkasą.

KAINORAŠTIS

30min.  _________________ 40 €

45min.  _________________ 50 €

60min. _________________ 65 €


Apie radio dažnį kūnui

Procedūros metu stimuliuojama nuosavo kolageno gamyba. Procedūros metu gali būti jaučiama šiluma, lengvas tempimas. Radiodažnis (termoliftingas) kūnui rekomenduojamas:

- Viso kūno stangrinimui arba atskirų dalių stangrinimui (rankoms, pilvui, sėdmenims ar pan.);

- Randų ir strijų mažinimui;

- Suglebusiam pilvui po gimdymo stangrinti.

Radiodažnio šiluma pasiekia giluminius sluoksnius. Procedūra nerekomenduojama nėštumo laikotarpiu, maitinant, sergant sunkiomis širdies ligomis.

LIPOKAVITACIJA + PRESOTERAPIJA

Kavitacija – ultragarsinis figūros koregavimo būdas. Šiai dienai viena iš veiksmingiausių greitos figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų yra neoperacinė ultragarsinė liposakcija (kavitacija). Milijonai žmonių renkasi būtent šį būdą. Procedūros esmė yra ta, kad veikiant žemo dažnio ultragarso bangų deriniui, adipocitų sienelės pradeda stipriai rezonuoti ir suyra, juose esantys riebalai suskystėja ir yra „išmetami“ iš ląstelių. Pati riebalų ląstelė subliūkšta, o susidaręs skystis gali būti pašalintas iš organizmo natūraliu keliu. Vieno seanso metu apimtys gali sumažėti iki 4 cm.

KAINORAŠTIS

50min.  _________________ 50 €

75min. _________________ 70 €

Presoterapija

30min.  _________________ 45 €

45min. _________________ 35 €


Adresas

Rygos g. 46-88 (Įėjimas per "Grožio namai 88"saloną)
LT-05272, Vilnius

Telefono nr.

+370 646 99 654

Darbo valandos

Pirmadienis-Penktadienis: 9-21val.
Savaitgaliais: Nedirbame

El. paštas

info@spalotosas.eu