HIFU

HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

Mūsų oda kasdien susiduria su daugybe iššūkių: miesto dulkių sukelta tarša, kenksminga saulės šviesa, nuovargiu, poilsio ar kokybiško miego trūkumu, senėjimu, įvairiomis kitomis problemomis (bėrimu, pigmentacija, akne ir panašiai). Visi šie faktoriai daro įtaką ne tik odos būklei, bet ir žmogaus savijautai – žiūrėdami į vedrodį jaučiamės nepatenkinti savimi, tai kelia irzulį ir skatina priekaištavimą sau. Ne visos su oda susijusios problemos priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo, todėl net ir rūpinantis kūnu išlieka poreikis skirti odai papildomo dėmesio. Siekiantiems susigrąžinti sveiką veido išvaizdą ir gerą savijautą siūlome išbandyti lazerinės estetikos procedūras.

Plastinė chirurgija yra itin efektyvus būdas patobulinti žmogaus kūną. Vis dėlto gultis po skalpeliu reikia didelio pasiryžimo, tačiau dabar galimi ir kiti pasirinkimai – estetinėje medicinoje revoliuciją sukėlęs HIFU, patempia ir išlygina raukšles be jokių skalpelių ar injekcijų. Tačiau raukšlių naikinimas nėra vienintelis HIFU privalumas: ultragarsas stimuliuoja natūralią organizmo regeneraciją, mažina celiulitą ir raukšles ant veido ir kūno, stangrina odą. Tai – veido patempimas be operacijos. HIFU procedūra yra nechirurginė, suteikianti ilgalaikius rezultatus, todėl neretai tai gali būti alternatyva chirurginiam odos patempimui – nenuostabu, kad tai viena iš geidžiamiausių pasaulio garsenybių procedūrų.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra gali būti atliekama tiek moterims, tiek vyrams, kurie ieško veiksmingo metodo raukšlėms naikinti, sustangrinti ir atjauninti odą veido, kaklo, dekoltė, pilvo, šlaunų, sėdmenų ir kitose kūno srityse, atsikratyti celiulito.

Kaip veikia HIFU metodas?

HIFU skleidžia fokusuotą ultragarso energiją ir sukelia molekulių vibraciją bei terminį efektą. Šie procesai paskatina baltymų koaguliaciją tiek dermoje, tiek SMAS (angl. superficial musculoaponeurotic system) – paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos – sluoksnyje. Taip padidėja kolageno kiekis, kuris sustangrina ir pakelia odą. HIFU skleidžiama energija nepažeidži aaplinkinių audinių, nepaisant to, kad ultragarsas prasiskverbia giliau nei lazeris ar kiti prietaisai, ir pasiekia jau minėtą SMAS sluoksnį (4,5 mm nuo odos paviršiaus) – būtent šį sluoksnį plastikos chirurgai pakelia operacijos metu, o HIFU jį pasiekia netaikant jokio chirurginio metodo. Kūno kontūravimo metu ultragarsas gali prasiskverbti iki 13 mm ir paskatinti riebalų destrukciją. Šis gebėjimas pasiekti gilesnius sluoksnius yra būtent tai, kas daro HIFU procedūrą ypač efektyvią. Dar vienas HIFU procedūros išskirtinumas – regeneraciniai odos procesai vyksta po procedūros iki 6 mėnesių. Taigi oda stangrėja palaipsniui, yra vis labiau patempiama, nyksta raukšlelės, sumažėja raukšlių ryškumas.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Efektas matomas iš karto po pirmos procedūros ir toliau palaipsniui gerėja iki 6 mėnesių. Procedūra yra stipri ir kai kuriais atvejais gali prilygti plastinei operacijai. Efektas gali tęstis iki 2 metų, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo.

Kokia procedūros trukmė?

HIFU Procedūra, priklausomai nuo kūno srities, trunka nuo 40 minučių iki 2 valandų.

Procedūra atliekama su aukščiausios kokybės AMI (Pietų Korėja) aparatu – HIFU Viola.

Prietaisas yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos), pasižymi saugia ir unikalia ultragarso technologija, efektyviais rezultatais.

PROCEDŪROS IR KAINOS

*Nuolaidos iki lapkričio 15 dienos!!!

Kakta_________________250 €

Paakiai________________250€

Skruostai_______________250€

Pagurklis_______________250€

Apatinė veido dalis (žandai + žandikaulio linija)_________________450€

Apatinė veido dalis + pagurklis_______________650€

Kaklas_________________450€

Dekolte________________400€

Visas veidas_____________500€/200€

Visas veidas + pasmakrė_______700€/250€

Visas veidas + pasmakrė + kaklas_____________900€/350€

Visas veidas + pasmakrė + kaklas + dekolte _______________1200/450€


Image
Image
Image
Image

Procedūros metu:

Įvertinę gydomą zoną ir paciento sveikatos istoriją specialistė pasižymės taškus, leisiančius kuo tiksliau paveikti šalinamus netobulumus. Tada oda padengiama ultragarsinėms procedūroms skirtu geliu ir stulpeliais judinamu HIFU antgaliu pradedama procedūra tiksliai nukreiptomis ir greitai skleidžiamomis ultragarso bangomis, kurios poodyje virsta šilumine energija. Kylančius pojūčius pacientai apibūdina kaip šiltą dilgčiojimą. Antgalis vedžiojamas po visą veikiamą zoną kruopščiai reguliuojant poveikio gylį, kad rezultatai atitiktų individualius konkretaus paciento poreikius.

Po procedūros:

HIFU procedūra labai gerai toleruojama. Po jos galima iškart grįžti prie įprastinės veiklos. Kartais gydytos zonos lieka kiek paraudusios ar patinusios, bet šis poveikis labai trumpalaikis. Keletą savaičių gali jaustis lengvas gydytos zonos tirpimas, padidėti odos jautrumas. Daliai pacientų po procedūros kyla galvos skausmas. Retais atvejais gali atsirasti mėlynių ar dingti jautrumas, šie požymiai išnyksta per keletą dienų.

HIFU procedūros nauda:

• Tvirtesnė, stangresnė, ženkliai jaunesnė oda;

• Mažėja odos glebimas

• Nechirurginė, neinvazinė procedūra;

  • Nėra gijimo laikotarpio, nereikalauja poprocedūrinės priežiūros

  • Natūraliai atrodantys rezultatai.

  Kontraindikacijos

  HIFU procedūros nerekomenduojama atlikto tose vietose, kuriose anksčiau atliktas patempimas estetiniais siūlais, yra implantų ar neseniai suleista užpildų. Jei gydomose zonose pacientai yra patyrę pūslelinės protrūkius, terapeutas gali rekomenduoti prieš HIFU procedūrą ir po jos prevenciškai pavartoti antivirusinių vaistų. HIFU procedūra nerekomenduojama nėščioms moterims, pacientams, turintiems atvirų žaizdų ir pažeidimų ant veido ir/ar kaklo, kamuojamiems itin sunkios formos ar cistinės aknės, gydomose zonose turintiems širdies stimuliatorius ar kitokius elektroninius implantus.

  Kad sumažinti galimų negeidaujamų reakcijų tikimybę, po procedūros pacientams rekomenduojama:

  • Vengti saulės, nes nudegus kyla hiperpigmentacijos ir kitų odos pažeidimų grėsmė. Jei saulės išvengti neįmanoma, naudokite kuo aukštesnio SPF apsauginį kremą. Grįžti prie įprastinio mėgavimosi saulės voniomis galėsite tada, kai oda pasieks maksimalų stangrumo lygį.

  • Nevartokite alkoholio, nes jis apkrauna kepenis, kurioms po procedūros tenka išskaidyti ultragarso ištirpdytus riebalus, ir skystina kraują, kas gali sukelti kraujavimą.

  • Nesikasykite, nes jautresnę odą labai lengva pažeisti, o tada kyla infekcijos tikimybė.

  • Gerkite daugiau vandens, nes taip spartės gijimas ir kūnui bus lengviau gaminti didesnį kiekį kolageno.

  • Venkite pirčių ir maudymosi karštame vandenyje, nes jis tirpdo odos išskiriamus riebalus ir ją sausina.

  Adresas

  Rygos g. 46-88 (Įėjimas per "Grožio namai 88"saloną)
  LT-05272, Vilnius

  Telefono nr.

  +370 646 99 654

  Darbo valandos

  Pirmadienis-Penktadienis: 9-21val.
  Savaitgaliais: Nedirbame

  El. paštas

  info@spalotosas.eu