KŪNO MASAŽAI

GILIŲJŲ AUDINIŲ MASAŽAS

Tai terapinis viso kūno masažas, kurio metu giliųjų raumenų įtampa pašalinama naudojant individualiai parinktus aromaterapinius aliejus, gilius ritmingus masažinius judesius. Masažo poveikis atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, malšina skausmus bei suteikia nepakartojamo lengvumo jausmą.

Šis masažas labiausiai rekomenduojamas kai jaučiate, jog jums sunku nulaikyti pusiausvyrą, dažnai ir greitai pavargstate, jus kamuoja netaisyklingos laikysenos skausmai, norite atsipalaiduoti.

KAINORAŠTIS

30min.  _________________ 30 €

45min. _________________ 40 €

60min. _________________ 50 €

Individualus masažas parenkamas pagal kliento nusiskundimus

60min.  _________________ 55 €

90min. _________________ 75 €

 


Apie giliųjų audinių masažą

Gilieji raumenys mūsų kūne padeda išlaikyti stabilumą, apsaugo vidinius organus, išlaiko juos savo vietoje. Būtent jie palaiko mūsų stuburą tiesingoje padėtyje. Norint palaikyti giliųjų raumenų darbą, labai svarbi yra judėjimo įvairovė. Deja, šiuolaikinis nejudrus gyvenimo būdas, ypač karantino įvedimas, juos labai silpnina, stuburas ima „nelaikyti“, atsiranda sąstingis, prasideda kitokios bėdos. Todėl giliųjų raumenų masažai – būtini!

Taigi, jeigu norite suaktyvinti kraujotaką, skundžiatės įvairiais skausmais, būtinai apsilankykite šiame masaže. Garantuojame, kad rezultatas nustebins…

Giliųjų audinių masažų nauda:
- skausmo sumažėjimas;
- mobilumo pagerėjimas, judesių amplitudės padidėjimas, judesių laisvumo atstatymas;
- padidėjusio raumenų tonuso, įtampos sumažėjimas;
- nervų funkcijų sutrikimų pašalinimas;
- kraujo bei limfos apytakos pagerėjimas: efektyvesnis audinių aprūpinimas deguonimi, toksinų pašalinimas.

SPORTINIS KŪNO MASAŽAS

Sportinis masažas yra tinkamas ne tik profesionaliems sportininkams ar mėgėjams, bet ir tiems, kurie dirba sėdimą darbą, jaučia lėtinį nuovargį. Abejojantiems pateikiame faktą, kad šis masažas pasitikėjimą įgijo jau pirmųjų civilizacijų laikais, kai buvo pripažintas ir pradėtas taikyti kaip vienas iš veiksmingiausių gydymo būdų. Šio masažo metu tam tikrose kūno vietose yra sukeliamas spaudimas, tempimas, įtampa, veikiami gilieji kūno audiniai.

KAINORAŠTIS

60min.  _________________ 60 €

90min. _________________ 75 €


Atpalaiduojantis, kraujo cirkuliaciją skatinantis, medžiagų apytaką gerinantis, sportinis masažas padės Jums jei:

- Jaučiate nugaros, kaklo skausmus;

- Tirpsta rankos, kojos;

- Kenčiate nuo galvos svaigimo;

- Jaučiate raumenų tempimą, sąnarių skausmą;

- Jaučiate nuovargį;

- Jaučiate nerimą, stresą;

- Gydotės traumas;

- Turite didelį kraujospūdį.

ATPALAIDUOJANTIS MASAŽAS

Švelnus, pakankamai gilus raumenų masažas padeda atgauti jėgas. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, suaktyvinamas raumenų darbingumas, kas labai aktualu sportuojantiems su fiziniais krūviais – tokio pobūdžio spa procedūros padės atpalaiduoti sunkią treniruotę patyrusius raumenis ir greičiau juos atstatys, todėl bus išvengiama nemalonių skausmo pojūčių.

KAINORAŠTIS

60min.  _________________ 45 €

90min. _________________ 65 €


Daugiau apie atpalaiduojantį masažą

Šis masažas puikiai veikiama sąnarių sistema: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Subalansuojama vidaus organų veikla, sumažėja sąnarių, nugaros, galvos skausmai, pagerėja miego kokybė. Natūralūs šilti aliejai pamaitina odą, ją išvalo, skatina ląstelių atsinaujinimą. Po masažo jaučiamas palengvėjimas, dvasinė ramybė. Nėra nė vienos kūno vietos, kuri nebūtų pamaloninta šio užburiančio masažo. Atpalaiduojantis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. …

AROMATERAPINIS MASAŽAS

Aromaterapija, naudodama grynus aromatinius aliejus, veikia uoslę ir emocijas, atkuria kūno ir sielos harmoniją. Aliejai yra plačiai naudojami įvairių procedūrų ir ritualų metu, kurių tikslas yra harmonijos – sielos, emocinės ir fizinės – pasiekimas. Viena iš aromaterapijos krypčių yra aromatinis masažas.

KAINORAŠTIS

60min.  _________________ 45 €

90min. _________________ 65 €

Pėdų masažas

30min.  _________________ 30 €

Galvos masažas

30min.  _________________ 30 €


Daugiau apie aromaterapinį masažą

Aromaterapinis masažas – pagrindinė „aromaterapijos per odą“ kryptis. Paprastas masažas gerina kraujotaką ir limfos apytaką, stabilizuoja širdies ritmą, mažina kraujo spaudimą, mažina raumenų įtampą. O masažo metu naudojami aromatiniai aliejai padeda atsipalaiduoti, atsikratyti depresijos, psichinio streso ir neigiamų emocijų. Masažas, kurio metu yra naudojami eteriniai aliejai, duoda ilgesnį teigiamą efektą. Aromaterapinis masažas: padeda giliai atsipalaiduoti, nuima protinę ir fizinę įtampą; pašalina chronišką kaklo ir pečių įtampą, taip pat ir nugaros skausmus; gerina kraujotaką raumenyse, mažinamas uždegimas ir skausmingi pojūčiai; padeda esant neurologiniam skausmui, artritui, reumatizmui; palengvina patempimų, lūžių ir poslinkių skausmus; taiso laikyseną, gerina judėjimą; kompensuoja fizinio aktyvumo trukūmą; pašalina neigiamas emocijas; stimuliuoja protinę veiklą.

Adresas

Rygos g. 46-88 (Įėjimas per "Grožio namai 88"saloną)
LT-05272, Vilnius

Telefono nr.

+370 646 99 654

Darbo valandos

Pirmadienis-Penktadienis: 9-21val.
Savaitgaliais: Nedirbame

El. paštas

info@spalotosas.eu